Sylphy

Sylphy

Regulacja krzywizny pleców wyposaża Sylphy w dopasowanie do każdego typu ciała. Pociągając w dół dźwignie po obu stronach oparcia siedzenia, krzywizna staje się łagodniejsza, aby pasowała do dużej budowy ciała. Pociągnięcie dźwigni w górę tworzy wąską krzywiznę, na której można podeprzeć mniejszy posąg. Hovering Frame jest lekko wygięty, co pozwala użytkownikowi na rozciąganie i poruszanie się przy zachowaniu zdrowego krzywizny kręgosłupa w kształcie litery S.

Poduszka siedziska o wielu gęstościach równomiernie rozkłada ciężar ciała, zmniejszając punkty nacisku i poprawiając krążenie krwi, zapewniając zdrowe siedzenie i najwyższy komfort.

Pokrętło szybkiej i łatwej regulacji oparcia pozwala precyzyjnie kontrolować opór oparcia. Siłę oporu można regulować od maksymalnego do minimalnego napięcia za pomocą zaledwie dwóch pełnych obrotów pokrętła regulacyjnego — zawsze z synchronizacją pochylenia kostki i pochylenia.

Pokrętło regulacji odchylenia i pochylenia umożliwia zablokowanie Sylphy w pozycji odchylonej do 23° lub pochylonej do przodu o 10°.